Studio Fotograficzne Poznań | Galeria
827
page-template-default,page,page-id-827,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Galeria

Studio Salon i Sypialnia składa się z dwóch pomieszczeń, które odzwierciedlają wnętrze mieszkania. W całym studio jest kilka scenerii różniących się od siebie, dzięki czemu podczas jednej sesji będziesz mieć olbrzymią różnorodność w zdjęciach.

 

W Salonie, największym pomieszczeniu, znajduje się biurko do sesji biznesowych oraz sofa idealnie nadająca się do zdjęć rodzinnych, portretowych i także biznesowych. Jest tutaj także miejsce z rozwijanym, kartonowym tłem o szerokości 2,7m do fotografii studyjnej. W Sypialni znajduje się wspaniałe, złote, trzyskrzydłowe wielkie lustro. Jest tu także stylowy turkusowy fotel oraz podwójne łóżko, które możesz zaścielić sobie w pościele o różnych kolorach (szara, biała, czarna i pudrowy róż). Do wyboru masz także wiele rodzajów pledów, koców i poduszek. Tak więc znajdziesz tu wszystko co jest potrzebne do fotografii kobiecej. Niezależnie czy jest to fotografia buduarowa czy portretowa. Bardzo ciekawym tłem w tym pomieszczeniu jest także grafitowa ściana z listewkami. Na niej można robić każdego rodzaju zdjęcia. Biznesowe portrety wychodzą fantastycznie. W Studio Salon i Sypialnia dostępna jest także kuchnia oraz łazienka, która posiada duży prysznic, także nadający się do zdjęć!

W STUDIO OBOWIĄZUJE ZMIANA OBUWIA